Pekné šaty na vešiaku? Budú aj pekné oblečené? Ako teda šaty vyberať?

Nestačí, aby boli šaty pekné na vešiaku. Mali by vyzerať pekne aj oblečené. Práve tie, ktoré na vešiaku nevyzerjú atraktívne, môžu prekvapiť a sadnúť … ako hovorí jedno príslovie.

Móda je spoľahlivá kamoška

Móda ponúka množstvo strihov šiat práve preto, aby si každá žena našla ten svoj, ktorý vystihne jej ženstvo, jej krivky, jej krásu nielen zvonka.

Ako si teda vybrať šaty? Sú strihy, ktoré nám nepristanú vôbec. Potom tie ok. Tie ok to môže vylepšiť nejaký doplnok, napríklad opasok. A potom sú to tie zrodené pre nás 🙂 Sú to proste šaty ušité viac ako na mieru. Sedia nášmu JA, naším krivkám alebo ich vykreslia v plnej paráde, prispôsobia sa naším náladám a sú istota na každú príležitosť.

Podľa nálady

Napríklad práve doplnkami si vieme strih personalizovať, či vylepšovať. Tiež závisí na čo máme chuť. Alebo teda či máme chuť na niečo ležérne alebo viac odhaľovať. A v neposlednom rade v čom sa lepšie cítime, čo neznamená, že to musí byť vrece.

saty nielen na vesiaku 3
https://eshop.lovecolors.sk/

Niekedy to môže byť aj dobrá voľba strihu, ale nesprávny farebný odtieň to pokazí. Aby to boli šaty, ktoré budú naša druhá koža je dôležité, aby ladila aj farba. Pravidlá farebnej typológie majú svoj význam.

Šaty na vešiaku

Šaty na vešiaku vedia príjemne prekvapiť ale aj sklamať. Treba vyskúšať aj tie, ktoré na prvý pohľad neočaria. A a naopak netreba si robiť ilúzie o tých krásne visiacich na vešiaku. Ako si teda vybrať šaty? Treba ich hodiť na seba a porovnať. Šaty do voza a do koča by mali základom šatníka. A nemusia byť vôbec čierne.

Chcete poradiť ako si vybrať nielen šaty na vešiaku? Objednajte si ma rovno na mojom webe www.andreaziegler.sk

Pozývam vás tiež do môjho prémiového obsahu, kde nájdete rôzne tipy ako fungujú typologické pravidlá v móde, ako si napríklad vybrať telové alebo čierne lodičky, a tiež inšpiratívne videá, napríklad ako využiť jedno sako z kostýmu v šatníku.