Plavky k letu patria. Je to už taká absolútna samozrejmosť. Ale ešte stále nie je úplná samozrejmosť vedieť si aj dobre alebo správne vybrať.

Ako si vybrať plavky

Možností je veľa. Máme rôzne postavy. Vďakabohu je na výber množstvo strihov, farieb, vzorov aj materiálov. V šatníku nemusíme mať len jedny.

Nech je čokoľvek trendy, treba si uvedomiť v prvom rade čo nám pristane. A v čom sa cítime dobre. Tak ako to platí pri výbere oblečenia, to isté platí aj pri výbere plaviek. Nie každému všetko rovnako pristane.

Plavky maskujú

Znie to možno zvláštne možno až neuveriteľne, že taký malý kúsok oblečenia, čo skôr odhaľuje ako zahaľuje, môže pomôcť niečo kamuflovať. Môže.

Znie to možno zvláštne možno až neuveriteľne, že taký malý kúsok oblečenia, čo skôr odhaľuje ako zahaľuje, môže pomôcť niečo kamuflovať. Môže.

Vždy treba dbať na proporčnosť postavy ako riešiť váhu či konfekčnú veľkosť. Je teda ideálne vyberať si plavky podľa typu postavy.

tankiny bepon cierne
https://www.bepon.sk/

Tankiny KUBAH môže byť dobrá voľba pre tehotné, ale i pre dámy, ktoré chcú decentne schovať svoje bruško zo svojich dôvodov. Môže to byť aj top, ktorý sa dá pri opaľovaní podľa potreby vyhrnúť. Stačí s i k nemu obliecť už len kraťase.

tyrkysove plavky bepon
https://www.bepon.sk/

Ak máte širšie boky, tento spodný diel plaviek KUBAH Hipster by mohla byť dobrá voľba. Prekryjú boky a zbytočne im nepridávajú nežiadúci objem. A ak si nechcete skracovať nohy, stačí ak spodný diel na boku stiahnete a viac ich vykrojíte. Podľa toho ako potrebujete.

plavky tvarujuce zadok
https://www.bepon.sk/

Plavky, ktoré nemajú len push – up efekt vpredu. Tento spodný diel plaviek perfektne vytvaruje zadok. Farebný vzor to celé podporí. Netradičné zapínanie do kríža urobí pekný chrbát.

https://www.bepon.sk/

Celý článok s videom nájdete na www.pluska.sk

https://www1.pluska.sk/regiony/super-letny-tip-plusky-ake-plavky-vam-pristanu-pozrite-ktore-su-pre-vas-idealne

Rada poradím nielen aké vybrať plavky. Tiež vás pozývam do môjho prémiového obsahu, kde nájdete videá o typologických pravidlách v móde v praxi, a tiež inšpiratívne videá.