Offline kurzy

Kurz

LÁSKAVÝ ŠATNÍK

Termín: 4.5.2024
ZMENA TERMÍNU: 22.6.2024
Trvanie:
 4 hodiny (od 13:00 – do 17:00)
Kde: Park oddychu Inspiro, Ivanka pri Dunaji (ľahká dostupnosť, žiaden problém s parkovaním, parádny priestor )
Počet osôb: Maximálny počet osôb 12

Cena: 127€

*iba platba bankovým prevodom. S povinnosťou platby vopred. Miesto je rezervované až po pripísaní prostriedkov na účet.

Využívate možno 20% svojho šatníka? Máte ho plný, ale nemáte si čo na seba obliecť? Keď sa pred neho postavíte cítite sa frustrovane?

Chceli by ste mať šatník, ktorý vám rozumie? Ktorý bude obsahovať všetko čo potrebujete na vaše príležitosti, nálady a podporu vašej jedinečnej osobnosti?

Chceli by ste šatník, ktorý bude prehľadný? Ľahko kombinovateľný? Spoľahlivý? Funkčný? Láskavý?

Mať v ňom presne farby, ktoré sa vám hodia. Mať v ňom kombinácie, ktoré podporia váš štýl, vašu osobnosť. Budú v ňom strihy a materiály, ktoré lichotia vašim krivkám. Budete sa vedieť obliecť na každú príležitosť, ale i náladu a pocit. 

Budú v ňom doplnky, ktoré vždy vyladia, pozdvihnú alebo úplne zmenia váš outfit podľa vašej nálady, príležitosti alebo len tak, lebo vás to baví 🙂

Čo poviete, páčilo by sa Vám to?

Tak potom ste tu správne. Kurz LÁSKAVÝ ŠATNÍK vás toto všetko naučí. 

Obsah kurzu:

 • Čo je to láskavý šatník (Pokryje rôzne fázy ženstva. Nikdy nesklame a pomôže každej žene, aby bola spokojná či bude radostná, bez nálady, smutná či nahnevaná)
 • Čo skutočne znamená kapsulový šatník (Je to kapsula oblečenia zložená z kúskov oblečenia a doplnkov, ktoré sa dajú ľahko vzájomne kombinovať. Otázka ako je interpretovaný. Nie je žiadne všeobecné pravidlo. Keďže každá žena je jedinečná, nemôže existovať univerzálny predpis akoby mal vyzerať. Nie je to žiadne copy paste pravidlo)
 • Typologické módne pravidlá (Móda má svoje pravidlá. Je to farebná typológia a analýza postavy. Vďaka ich poznaniu budete vždy dobre či vhodne oblečení)
 • Princípy kombinovania (Pomôže vidieť kombinácie, ktoré boli predtým tabu. Možnosti vášho šatníka, ktoré ste predtým nevideli. Pochopíte prečo niektoré veci spolu neladia)
 • Čo sú mýty a ich pravdivosť (Spájajú sa so všeobecnými pravidlami ako napríklad: „čierna farba je univerzálna a pristane každému, len tmavé farby zoštíhľujú, minimalistický šatník je ľahko kombinovateľný“..nie je to pravda)
 • Čo sú trendy, prečo sú a ako ich využiť vo svoj prospech (Trendy majú svoju rozmanitosť. V časopisoch či na mólach nájdete inšpirácie ako môžu byť prezentované, aké sú možnosti. Vyberte si čo sa vám páči a zlaďte so svojimi kruvkami a osobnosťou. A urobte z nich nadčasové kúsky!)
 • Ako si vytvoriť, vyladiť či zadefinovať svoj štýl (znamená vedieť pochopiť čo je to rozmanitosť s kľúčovými prvkami. Mať svoj štýl, neznamená nosiť nohavice či sukňu jedného strihu)
 • Ako si vytvoriť obsah šatníka, využiteľný na 100% (Toto je túžbou hádam každého. Veci sa ľahko vzájomne kombinujú, nič nie je outsiderom šatníka. Sú v ňom kúsky na každú príležitosť. Nie je v ňom pocit frustrácie, sklamania či stresu. Je dosiahnuteľný pre každého!)


Kurz bude veľmi interaktívny a praktický. S názornými ukážkami a aktivitami počas neho. Každá účastníčka získa svoju okamžitú osobnú analýzu – farebnú typológiu a analýzu postavy. 

Čo si prinesiete:

 1. Odftotený farebne šatník/skriňu v telefóne (pokojne môžete vytvoriť koláž z fotiek vášho šatníka, ak máte veci poukladané na viacerých miestach)
 2. PRINESIETE SI SO SEBOU 3 najobľúbenejšie kúsky (oblečenie, doplnky…)
 3. PRINESIETE SI SO SEBOU 3 kúsky, ktoré nenosíte ale máte ich stále vo svojom šatníku (oblečenie, doplnky…)

Dostanete Darčekovú poukážku Comma

a ďaľšie darčeky 🙂

Mám záujem o offline kurz