Referencie

Recenzie

Povedali o mne

Vynikajúca štylistka, maximálna spokojnosť. Ochotne mi poradila kedykoľvek, či už sa jednalo o detaily v bežnom oblečení, alebo o kompletný styling a vizáž. Ocenila som jej služby najmä pri výbere šiat a doplnkov na rôzne spoločenské udalosti ako firemné večierky, recepcie, bankety, plesy, no najmä keď išlo o vysoko oficiálne podujatia, kde je nutné dodržiavať prísne formálny dress code.

Mgr. Júlia Brecelyová

Andrea som rada, že som Ťa spoznala. Tvoje rady využívam. V hlave mám jasno a viem, čo potrebujem. Už nenakupujem z hobby, ale s rozumom ?

Perla Hlavatá / Lekárka

Páči sa mi popis produktov, ktorý hovorí o využití daného oblečenia. Príde mi to také osobné. Viem si ľahšie predstaviť ako ich nosiť nielen na jednu príležitosť. Aj o materiále, je dobré poznať jeho vlastnosti vo vzťahu k praniu. Ešte som sa s takým popisom nestretla. Pre mňa veľmi inšpiratívne.

Lucia Brnulová / Bankový poradca

Andrejku poznám vďaka nášmu Dámskemu klubu… Samozrejme, že neskôr som si začala viac všímať jej prácu aj mimo TV. Páči sa mi , že je nápaditá a svojská zároveň priznám sa , že nie všetko čo Andrejka prezentuje je pre mňa ale práve o tom to je , je tu pre nás aby nás inšpirovala a možno tak nepriamo ovplyvňovala, je to vždy samozrejme na každej z nás ako sa obliekať, ale je skvelé mať pri sebe poradcu, ktorý nám povie čo je pre nás fajn a čo nie a to Andrejka jednoznačne je!

Iveta Malachovská

Andreu Ziegler som oslovila v súvislosti s obnovením šatníka a prípadnou zmenou celkového image. Už prvé stretnutie prekonalo moje očakávania a tešila som sa na ďalšiu spoluprácu. Jej profesionalizmus, trpezlivosť a vynaliezavosť bola tým správnym smerom a bolo potešením sa ňou nechať viesť. Musím uznať, že mala pravdu, keď hovorila čo je dobré a čoho je potrebné sa vystríhať. Andreu Ziegler vrelo odporúčam všetkým, ktorí potrebujú poradiť s celkovým stylingom, prípadne so zmenou image-u. Andrejka vie dať správny smer a urobiť z neho top, čo má v konečnom dôsledku dopad na samotný výsledok, s ktorým som nadmieru spokojná.

Gabriela Sujova

Vraví sa, že čím väčší profesionál, tým menšie nároky. Na Andreu Ziegler platí táto úmera dokonale. Ako majiteľka umeleckej a eventovej agentúry s ňou spolupracujem pomerne často a musím povedať, že spoločné chvíle si napriek ich pracovnému charakteru užívam aj po súkromnej stránke. Andrea je totiž obrovská profesionálka, ktorá sa na nič nehrá, svoju prácu berie maximálne zodpovedne a vždy je preventívne pripravená na rôzne varianty scenárov. Je pre mňa nielen priateľkou, ale i obrovskou dávkou inšpirácie. Mnohí ľudia by si z jej dôslednosti, zodpovednosti, ústretovosti a v neposlednom rade zmyslu pre humor, mohli brať príklad.

Michelle Kristová