Skip to content
Módny stylista a konzultant
Menu
0
Your cart is empty. Go to Shop
Andrea Ziegler Módny stylista Bratislava

Andrea Ziegler

Odborník na módu

Volám sa
Andrea

Som aj mama. Som podnikateľka. Milujem svoju prácu.

Móda nie je pre mňa len záležitosť oblečenia a doplnkov. Móda je komunikačný nástroj. Móda môže robiť svet lepší.

Porozumieť móde komplexne som sa naučila v Miláne, kde som ju študovala. Presnejšie profesionálny styling. Štúdium sa skladalo z viacerých predmetov ako história módy, imidž poradenstvo, návrhárstvo, módna fotografia, marketing, vizuálny merchadising, vznik a vývoj trendov a príprava a produkcia módnej prehliadky.

Andrea Ziegler Módny stylista Bratislava

Odborník na módu

imidž, štýl, poradenstvo…

Naučila som sa, že móda nie je povrchná. Okamžite reaguje na spoločenské, sociálne či ekonomické zmeny. Je to biznis, ktorý môže zlepšiť každú oblasť života. Profesionálneho či súkromného. Stačí vedieť len využívať jej nástroje.

Baví ma zlepšovať a skvalitňovať životy ľuďom práve vďaka nej. Zlepšovať ich vzťahy k sebe samým. Dodávať im sebavedomie, vylaďovať štýl, vytvárať strategický imidž.

Každý sme jedinečný originál a sme výnimočný. To sa vždy snažím svojím poradenstvom podtrhnúť. Nikdy to nie je otázka peňazí. Dobrý štýl, vhodný imidž a dobrý vzťah k sebe samému sa nedá kúpiť. Ako ja rada hovorím: „susedkin štýl nie je tvoj“. Preto vždy ku klientom pristupujem individuálne a veľmi osobne.

Mojimi klientami sú ženy aj muži rôznych povolaní, rôzneho veku a rôznych vierovyznaní. Využívajú moje poradenstvá, podľa potreby. Sú momenty kedy mi moja práca dáva veľké uspokojenie. Napríklad jeden veľmi silný moment, ktorý u mňa rezonuje je, keď mi jedna moja klientka povedala, že vďaka mojej práci, môjmu poradenstvu sa konečne začala cítiť ženou (mala vtedy 42 rokov), lebo doteraz si myslela, že je nikto lebo je tučná.

Moju prácu milujem a vkladám do toho srdce. Baví ma to. Verím v rovnováhu, lebo tá je základom šťastia, úspechu, spokojnosti, ale aj ekonomického zabezpečenia.

Ak by ste si radi pozreli aj moje rady/poradenstvo v praxi, pozývam vás do Dámskeho klubu na RTVS, kde chodievam pravidelne ako hosť. Prinášam funkčnosť módy do života prakticky.

Verím totiž v módne pravidlá, ktoré dokonale fungujú. A stačí sa nimi nechať viesť.

A ja vás veľmi rada povediem. Nech sa páči vyberte si z mojej ponuky pre vás!

Andrea Ziegler Módny stylista Bratislava

Povedali o mne

4.9/5 - Hodnotilo 106 zákazníkov