V lete sa nenosí len tričko. Obliekajú sa rôzne topy. Krátke, dlhé, zavinovacie, priehľadné, s rukávmi, bez rukávov….možností je veľa.

v Dámskom klube na Rtvs 1 sme s Julkou z Lovecolors.sk ukázali nielen aké sú možnosti či trendy, ale aj ako si správne vybrať tričko, blúzku, tielko jednoducho top podľa typu postavy. Typologické pravidlá stále platia.

Ako si vybrať tričko

Pekne vyzerajúce tričko na figuríne, neznamená, že bude rovnako pekne vyzerať aj na každej postave. Treba prihliadať nielen na krivky postavy, ale aby sme sa v tričku/tope tiež dobre cítili. Ak potrebujeme prekryť paže, treba siahnuť po vhodných rukávoch. Po správnej dĺžke aj šírke v závislosti tiež od materiálu.

Materiál je dôležitý

Nemali by sme prihliadať len na strih, ale aj na materiál. Ako absorbuje vlhkosť, či je priedušný a príjemný na pokožku. Mušelín, hodváb, kombinácia bavlny s hodvábom je skvelá voľba na leto. Dobre sa to nosí a aj to dobre vyzerá.

topy z https://eshop.lovecolors.sk/

Celé video s inšpiráciami aj s modelkou Julkou zo živého vysielania z piatka 10.6. nájdete v archíve na www.rtvs.sk

Rada vám tiež poradím na www.andreaziegler.sk. Pozývam vás do prémiového obsahu, kde nájdete videá ako fungujú typologické pravidlá, a taktiež rôzne inšpiratívne videá, napríklad ako jedno sako využiť v šatníku na rôzny štýl, príležitosť či náladu.