Virtuálne nakupovanie 

Online imidž konzultant/štylista: 

Počas vášho stretnutia s online osobným imidž štylistom vám ukáže ako spojiť vybrané outifity/doplnky z virtuálneho nakupovania s osobným asistentom pri nakupovaní (ak ste využili aj túto službu ako krok číslo 1) alebo z vlastného online nákupu, či nákupu v kamennom obchode.

Bude demonštrovať výber najideálnejších kombinácií. Tiež ako vytvoriť viacnásobné množstvo outfitov vďaka pestrým kombináciám. Pomôže vytvoriť unikátny vzhľad vhodným výberom doplnkov.

Toto je praktická časť, kde budete skúšať všetky produkty, ktoré boli vybrané a nakúpené. Tu sa rozhodne ako Vám jednotlivé kúsky sedia, ako ich kombinovať a ktoré netreba mať vo svojom šatníku a je lepšie ich vrátiť späť alebo niekomu darovať.

Ako to celé technicky funguje? Celá konverzácia, skúšanie môže prebehnúť cez SKYPE video komunikáciu, ale tiež sa to dá zvládnuť cez mail. Tu bude ale nevyhnutnosť nafotenia seba samých v zakúpených kúskoch a tiež doplnkov. 

OBJEDNAJTE SI MA

 

Virtuálny asistant  osobný asistent pri nakupovaní: 

Počas stretnutia s virtuálnym/online osobným asistentom pri nakupovaní si stanovíte ciele, potreby, zameranie.

Vyberie pre vás vhodné farby, neutrálne farby, ideálne na vybudovanie vášho osobného funkčného šatníka podľa vašich denných aktivít. Rozvinie váš štýl, zjednotí a tiež doplní. Definuje pre vás vhodné kúsky, strihy, potlače v závislosti od vašej siluety, aby vaša osobnosť vynikla.

Následne vyberie podľa vášho želania s rôznych stránok (samozrejme môže to byť len z vašich obľúbených) kúsky podľa vášho osobného štýlu, náplne dňa, podľa vašich preferencií a samozrejme podľa vášho budgetu a cenových kritérií.

Na konci stretnutia budete mať kompletný nákup, s veľkosťami. Budú vám linky na dokončenie nákupu. A stačí už len zaplatiť. 

Ako to celé technicky funguje? Jednoducho. Cela komunikácia/stretnutie môže byť uskutočnené cez SKYPE web komunikáciu ale tiež prostredníctvom mailu.

V prípade mailovej komunikácie potebujem 5 fotiek: detail tváre, celú postavu, ideálne aby bola viditeľná silueta, postavu zboku (profilu) a 2 fotky v obľúbených outfitoch (na deň a do spoločnosti). Popis aká je náplň vášho dňa, čo by ste chceli zmeniť, vylepšiť, aký je váš cieľ.

OBJEDNAJTE SI MA

 

Virtuálne plánovanie šatníka:

Návšteva šatníka cez web/skype u vás doma. jeho následné analyzovanie, pretriedenie a odporúčanie čo by tam malo byť a čo tam chýba. 

Ako to celé technicky funguje? Jednoducho. Jednotlivé kúsky sa systematicky vyberú z vášho šatníka, ktoré si budete skúšať. Doporučím vám čo je vhodné z neho vyradiť. Čo vám v ňom chýba.

Poradím vám kombinácie ako si vytvoriť variabilný šatník ako si vytvoriť pestrosť v šatníku. Ako vedieť využiť jednotlivé kúsky na viac príležitostí. Stačí sa len spojiť cez SKYPE web komunikáciu.

OBJEDNAJTE SI MA

 

Virtuálny osobný stajling na príležitosť: 

Chystáte sa na konkrétnu príležitosť? Máte dilemu čo na seba, čo je vhodné? Čo vám pristane?  Chcete sa cítiť výnimočne? Vieme sa stretnúť aj virtuálne.

Poradím vám ako na to. Vyberiem pre vás inšpirácie, ktoré si môžete rovno kúpiť, prepošlem vám linky. Potrebujem vedieť len váš budget. Prípadne inšpirácie viete využiť pri kúpe v kamenných obchodoch, ak to viac preferujete.

Ako to technicky funguje? Jednoducho. Prostredníctvom mailovej komunikácie. Na mail mi pošlete fotku celej vašej postavy (potrebné, aby silueta bola viditeľná), postavy zboku a detail vašej tváre. Pripravím vám inšpirácie, ktoré pošlem na Váš mail aj s krátkou analýzou.

Vieme sa samozrejme spojiť aj cez SKYPE web komunikáciu. Pozriem sa na vás, odkomunikujeme si vaše potreby a predstavy a potom vám na mail pošlem inšpirácie.

OBJEDNAJTE SI MA
Instagram

Imidž kouč Andrea Ziegler logo
KATÉGORIE
Facebook