INDIVIDUÁLNI KLIENTI

 Osobný stajling na príležitosť:

Chystáte sa na niečo mimoriadne? Neviete, čo na seba a chcete, aby to bolo výnimočné? Želáte si vyniknúť inak ako v bežný deň? Ukážem vám ako zažiariť, jednoducho ako byť kráľovnou/kráľom večera!

OBJEDNAJTE SI MA

 

Módna prezentácia v súkromí:

„Babská jazda“ môže vyzerať aj inak ako len ochutnávanie rôznych drinkov zaujímavých názvov. Doprajem Vám a Vašim priateľom ocitnúť sa na chvíľu na svetových mólach. Dozviete sa o módnom svete viac. Pozvite ma k Vám na návštevu!

(Môžem byť tiež originálne zážitkové prekvapenie pre Vašich priateľov)

OBJEDNAJTE SI MA

 

Osobný look book:

Každý sme jedinečný, originálny a dokonalý vo svojej podstate. Mnohé značky majú Look Book, kde prezentujú svoju kolekciu na danú sezónu. Odporúčajú kombinácie, rozmanitosť materiálov, farebné inšpirácie tiež strihové variácie.

Look Book vie šetriť čas. Stačí len zalistovať v tom Vašom osobnom a hneď viete, čo bude na dnes to pravé. Zladené s počasím či náladou.

Chcete zažiť atmosféru vytvorenia si vlastnej kolekcie? Vyskúšajme to zažiť spolu, vytvoriť Váš osobný Look Book.

OBJEDNAJTE SI MA

 

Plánovanie šatníka:

Šatník je často 13 komnata. Len 20% jej obsahu využívame. Je to dosť alebo málo? Ideálny šatník má byť funkčný, prehľadný, praktický, variabilný a v prvom rade osobný, jednoducho Váš. Chcete vedieť ako ho dostať pod kontrolu? Poďte so mnou zažiť atmosféru módneho editoriálu. Vytvorím vám outfity, ktoré už máte  a ani neviete ako skevele vám pristanú. Ostatné doladíme.

OBJEDNAJTE SI MA

 

Osobná asistencia pri nakupovaní:

Ak ste typ, ktorý rád vybehne do obchodov, ale nebaví ho strácať čas dlhé hodiny neefektívnym chodením po obchodoch, ste tu správne. Objavím pre Vás kúsky, ktoré sú navrhnuté pre Vás. Poďte so mnou zažiť, že nakupovanie môže byť aj zábava, to čo chcete a potrebujete majú a zároveň vytvoríme zmysluplnú variabilitu a kombinovateľnosť jednotlivých kúskov. Nezmyselné nakupovanie má stopku.

OBJEDNAJTE SI MA

 

Osobné nakupovanie v pohodlí domova:

Osobne nakupovanie v pohodli domova

Občas je príjemné, keď hora príde za Mohamedom. Behanie po obchodoch môže byť pre niekoho relax, pre niekoho veľká otrava. Vyskúšajte si dobrý pocit z výberu oblečenia šitého len pre Vás bez toho, aby ste nohou pohli. Osobné kombinácie, doplnenie a zveľadenie Vášho šatníka u Vás doma. Naučím Vás triky ako môžete aj v jedných šatách či nohaviciach vyzerať vždy inak a skvele!

OBJEDNAJTE SI MA

 

Analýza osobného štýlu:

Každý sme jedinečný a originálny. To čo jednému pristane, nemusí vyzerať tak skvele na druhom. Červená nie je len jedna, prúžky tiež vedia byť rôzne široké, materiál môže mať rôznu hrúbku a nohavice tiež môžu byť krátke či dlhé. V Miláne som sa naučila, že farieb je veľa. Tiež výber strihov, materálov, potlače má svoj význam. Chcete vedieť ktorá farba je pre vás stvorená, a ktoré šaty sú vyrobené pre vás? Objednajte si ma a ochutnajte svet skutočnej individuálnej módy , šitej na mieru.

Instagram

Imidž kouč Andrea Ziegler logo
KATÉGORIE
Facebook