Doplnky slúžia na to, aby dopĺňali. Nemali by preto prekrývať nositeľku. Mali by naopak vyzdvihnúť jej osobnsoť a jedinečnosť.

 

ALOve je český klenotnícky dom, ktorý si zakladá na citlivom vnímaní pôvabu žien. Aj túto sezónu jar/leto 2022 obohatil svoju kolekciu o mimoriadne pekné kúsky. 

Od náušníc cez náhrdelníky až po prstene. 14 karátové  biele, ružové, žlté zlato kombinované aj drahými kameňmi, i perlami. 

 

 

Inšpirácia čerpaná zo slnečných pláží, vodného sveta, dovolenkovej atmosféry. Nájdete tu aj kvety, či svieži minimalizmus. 

 

 

Náhrdelníky sa dajú vrstviť, nosiť aj viac naraz,  ale aj v rôznych dĺžkach. Viete si ju posúvať ako sa vám zachce. Raz to môže byť kratšie inokedy dlhšie. 

Vrstviť môžete aj prstene. Aj dva naraz na jednom prste, ale tiež viac prstenov naraz aj na každom prste. 

 

 

Táto kolekcia je mimoriadne pekná, má svoju decentnosť a vkusnú eleganciu. Nemôže sa teda stať, žeby sa akékoľvek jej kombinovanie mohlo stať gýčom. 

 

 

Myslím, že ak máte chuť obdarovať seba, byť niekým obdarovaná a dať mu tip na darček, ale tiež ak chcete niekoho obdarovať, tak ste na správnej adrese.

 

Už si len vybrať a neobávať sa, že budete chcieť všetko. ?

 

 

Fotky sú skeslené nie ideálnym svetlom pre fotenie. Treba prísť osobne do ktorejkoľvek predajne ALOve. Už len vidieť ich bude estetickým zážitkom!

 

 

 

Odoslané z iPhonu