muz v obleku s trendovou kravatou

 Oblek je kreatívna základňa. Nie je to len formálna rovnošata či biznis uniforma. Dodáva galatnosť a šarmantnosť. Je určite sexi.

Oblek je akási základňa. Niečo ako v ženskom šatníku šaty. Je tak typicky mužský. Je symbolom pánskej elegancie ale tiež formálnosti. Je tiež akousi uniformou, pracovným biznis odevom, ale tiež istotou, že sa nič nepokazí.

nohavice panske zoot biznis casual         sako farba formal styl biznis casual oblek zoot

Prečo by mal byť oblek v každom mužskom šatníku? Pre jeho široké využitie. Nebavím sa len o formálnych príležitostiach. Vie vyzerať neskutočne šik aj práve pri tých menej formálnych či trendových spoločenskcý akciách. Nemusí to byť len kombinácia s kravatou a košeľou. Vyzerá neskutočne šik práve zladený s bielym či čiernym tričkom. Elegantné topánky sa môžu vymeniť za tenisky. Oblek vie navyše výborne tvarovať mužskú postavu.

Páni, ktorí nepotrebujú oblek na bežný deň by mali po ňom siahnuť práve ak sa vyskytne výnimočná príležitosť, alebo chcú prekvapiť a vyzerať inak ako bežne. Budú iní, viac šarmantní. Nemusia si ho obliecť aj s kravatou. Košeľa môže mať vrchné gombíky rozopnuté a miesto kravaty stačí vložiť do vrecka na saku kapesník.  A napriek tomu, že muž bude v obleku, nebude to nuda, bude vyzerať trendy, neformálne a tiež sexi.

sako farba modra formal styl biznis casual oblek zoot          nohavice farba modra formal styl biznis casual oblek zoot

Mužský šatník oproti ženskému je oveľa jednoduchší. Teda minimálne v rozmanitosti produktov. Ženy v ňom majú šaty, sukne, nohavice, overaly, kraťase, kostými atď. Muži oproti nim sú limitovaný. Rozmanitosť je oklieštená na nohavice, kraťase (tie tiež len skôr na voľný čas), saká, svetre, košele či tričká. Preto je dôležité vedieť vytvoriť dômyselný a variabilný šatník, ktorý bude postavený na nespočetnom množstve kombinácií aj na prvý pohľad výlučne formálnych či nekombinovateľných kúskov.

sako farba formal styl biznis casual oblek answear           sako farba formal styl biznis casual oblek answear

Oblek v mužskom šatníku je ako základ pre stavbu domu. Nohavice sa dajú kombinovať samostatne. Sako sa dá tiež využiť s inými kúskami oblečenia. Okrem toho sa môže poskytnúť dáme v prípade, že sa ochladí. A čo najviac zaimponuje žene? Galantnosť muža, ktorá sa žiaľ čím viac vytráca. Elegantné spôsoby môžu napraviť častokrát aj nedorozumenia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*