MENU
logo-mini

Zdielajte

MENEJ JE VIAC

Menej je viac neznamená, že byť menej oblečený je viac štýlové, či estetické. Znamená to skôr, že môže ísť len o jednu farbu, TEN správny výber doplnku, jedinečný strih šiat zladený s krivkami postavy či TÁ správna kombinácia jednotlivých kúskov oblečenia. Do toho samozrejme patrí aj zladenie účesu a mejkapu. To tiež totiž musí ladiť.

Andrea je pre mňa krásna žena. Vyzerá snáď stále lepšie a lepšie. Dáma, ktorá už niečo v spoločnosti znamená. Minimálne, keď sa povie Verešová asi sa nestane, že by ju niekto nepoznal. Podieľa sa na rôznych projektoch vrátane charitatívnych iventoch, reprezentuje rôzne značky. Čiže to už nie je len modelka alebo bývalá miss. Dovolím si povedať, že patrí už medzi osobnosti spoločenského života. Neriešim tu ako ju kto vníma. Či sa to niekomu páči alebo nie, takto to proste je. Navyše je aj matka. Pekná mama a tiež sexi mama. Všetko toto som vymenovala preto, lebo chcem povedať, že ona už skutočne nepotrebuje toho veľa, aby zaujala.

Chodiť do spoločnosti takmer nahá, s výstrihom až po pupok mi príde trochu zbytočné a kazí to mienku o nej. Menej je viac. Ako som už povedala, nemyslím tým, že úspora oblečenia je to menej. Menej výstrednosti, okázalosti, prezdobenia či transparentnosti je oveľa väčšia devíza ako zaujať. Hlavne osobnosť také niečo nepotrebuje, lebo ona bude žiariť aj v obyčajných čiernych šatách.

Tiež je to otázka vkusu a estetičnosti. Ja stále tvrdím, že keď je to viac zahalené ako odhalené je to oveľa viac sexi a ženskejšie a príťažlivejšie. Tajomstvo vždy viac láka ako, keď už všetko vieme vopred. Prekvapenie je niečo na čo sa môžeme tešiť. Samozrejme môže aj sklamať. Ale ten moment očakávania je ten, ktorý robí to čaro všeobecne.

Obliecť si šaty príliš transparentné, kde je vidieť, že nositeľka nemá ani spodné prádlo, nemusí pôsobiť až tak atraktívne. Môže navodzovať atmosféru lacnoty, vulgárnosti a ľahkej koristi. Ale možno som príliš konzervatívna. Pre mňa ale žena, ktorá sa stane aj matkou je už viac ako len ženou. Je príkladom, inšpiráciou. Pre dcéru je predloha. Pre syna je prvá žena v živote. Asi by toto nemalo ostať nepovšimnuté. Možno ešte viac tomu venovať pozornosť, keď je to mediálne známa matka. Ako som už zopárkrát povedala detaily sú veľmi dôležité. Nielen tie vizuálne ale aj tie neviditeľné, ktoré tú viditeľnosť robia.

Jednoducho menej je oveľa viac. O to viac, keď osobnosť nie je šedá myš.

Prečítajte si celú verziu na Topky.sk