Darceky vianocne inspiracie poukazka saty

Nie je darček ako darček.  Darček nemusí byť len konkrétna vec. Môže to byť aj čas. Nemusí stáť žiadne peniaze. 

Vianoce bez darčekov by asi nebolo to pravé orechové. Samozrejme nie je to len o nich, ale zohrávajú jednu z  kľúčových úloh. Potešia, prekvapia a určite urobia radosť.

Darčeky môžu byť rozmanité. Nemali by byť ale, preto že musia byť, lebo na Vianoce to tak je. Ak má byť urobená radosť mala by byť skutočná, nielen aby bol nejaký darček daný.

Darčeky môžu byť rozmanité. Môže to byť zážitok,  parfém, šperk, oblečenie ale tiež voucher. 

Dôležité je, aby to bolo osobné. Vnímať kto po čom túži. Najjednoduchšie je to s deťmi. Tie píšu listy Ježiškovi a stále v neho veria. Niekedy sú to siahodlhé zoznamy a niekedy sú to skromné žiadosti ako napríklad tráviť viac času so svojimi rodičmi, čo v dnešnej dobe je často najťažšie. Rodičia sú vyťažení a práve deťom nevenujú až takú veľkú pozornosť. Tento tip darčeka nestojí žiadne peniaze a je najvzácnejší.

Parfémy

Dospelým urobiť radosť môže byť jednoduchšie. Môže a nemusí. Treba vedieť počúvať, vnímať a sledovať.  Napríklad konkrétny parfém môže byť trefa do čierneho. Buď je to novinka alebo jednoducho očarila reklama.

Šperky

  Tiež to môže byť šperk, ktorý sa môže dediť z generácie na generáciu. Bude vzácny nielen svojou hodnotou ale preto, že je osobný a darovala ho konkrétna bytosť. Bude to nielen dar ale aj spomienka zakaždým, keď si ho daná osoba vezme. A spomienky sú tie najvzácnejšie dary. 

ALO Diamonds
zdroj Lenka Imrichova

Poukážky

Tiež môže potešiť voucher/poukážka. Mal by byť originálny. Uplatniť sa môže podľa potreby obdarovaného. Darčeky totiž nemusia byť len konkrétne veci ale tiež služba. Či už návšteva u kaderníka, kozmetičky ale tiež štylistu či imidž kouča.

Darceky vianocne inspiracie poukazka

Imidž kouč

Imidž kouč totiž nie je len pre  spoločensky známe tváre či politikov ale tiež pre každého. Pomôže napríklad vytvoriť funkčný a variabilný šatník, kde budú veci, ktoré skutočne nositeľ/nositeľka potrebuje k svojej náplne dňa, k životnému štýlu.

Pomôže nakúpiť veci, doplnky a ušetrí kopec času, peňazí. Ponúkne analýzu, ktorá presne zadefinuje aký typ postavy  daná osoba je a  aké farby sa jej hodia, aké veci by mala mať vo svojom šatníku z pohľadu materiálov, strihov, potlačí a farieb.

Tiež poradí ako si vytvoriť vlastný štýl ladiaci s osobnosťou. Môže to byť tiež konzultácia ako sa obliecť na pohovor. A môže to byť tiež online poradenstvo, ktoré nepozná hranice a vzdialenosť. 

Možností je neúrekom. Darčeky môžu byť rôzne. Vecné, môže to byť darovaný čas  ale  tiež služba. Asi najdôležitejšie na darčekoch je, aby boli boli dané s láskou. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*