Nie je sivá ako sivá. Holdovať sivej neznamená byť sivou myšou. Hry s 50 odtieňmi sivej môžu byť zábavné a sofistikované. Byť vo farbe nie je o krikľavosti. 

Pestrofarebnosť nie je o farbách. Môže to mať aj negatívny význam. Napríklad byť gýčový,  príliš prezdobený či bez vkusu. 

Na druhej strane kto nosí výlučne neutrálne farby môže pôsobiť príjemne farebne. Je to tiež o človeku a jeho výraznosti. Aj to vie dodať farebnosť. 

Na prvý pohľad nevýrazná vec na vešiaku môže získať úplne inú pestrosť vďaka výraznému nositeľovi.

Preto, keď sa bavíme o farbách, farbou je každá jedna. Aj sivá. Vie byť veľmi elegantná a vhodná alternatíva čiernej. Tá nie každému pristane. 

saty siva seda oversize den          saty siva seda oversize den

Čierna vie aj ublížiť, pridať na veku, pôsobiť smutne a nie príliš priateľsky. Sivá je jemnejšia. Vie byť dokonca elegantnejšia. Lepšie sa hodí tiež s červenou ako prvoplánová verzia červenej a čiernej. Nádherná kombinácia je tiež ružová a sivá. Hra so sivou prináša neskutočnú pestrofarebnosť.  A určite nebudete sivou myšou. 

top tricko ruzovy pekny      nohavice siva seda styl

Samozrejme tiež nie je sivá ako sivá.  50 odtieňov sivej nie je len názov pre známu filmovú sériu. Hry s 50 odtieňmi sivej môžu byť zábavné a zároveň objavné. Zrazu človek zistí aké možnosti mu sivá poskytuje. Sofistikovaná farba, ktorá nesklame nadčasovosť. 

Mimoriadne atraktívna je tiež kombinácia rôznych odtieňov sivej. Tmavšie so svetlejšími či naopak, môže vytvoriť zaujímavý vzhľad. 

Tón v tóne vie opticky predĺžiť postavu a tiež zoštíhliť ak treba. Navyše vie outfit získať takto tajnú farebnosť. Stačí už len siahnuť napríklad po výrazných modrých lodičkách a červenom rúži a dáma ostane neprehliadnuteľná. Gentleman v tóne tóne bude skutočne neodolateľný, štýlový a atraktívny. Malé detaily robia veľké veci. 

Ak aj vy chcete vedieť používať malé detaily a dosiahnuť tak maximálny efekt  dobrého vkusu, napíšte či zavolajte. Môžem vám pár trikov ukázať. 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*