MENU
logo-mini

Zdielajte

NADČASOVOSŤ

Umenie dobre sa obliecť alebo lepšie povedané vedieť sa dobre obliecť, nespočíva v značkách, drahosti ale je to skôr o správnom výbere strihu, materiálu či potlače. Netreba byť tiež extrémne trendový. To zaváňa silenou túžbou zaujať. Vždy bude aktuálne menej je viac. Pritom to menej môže byť pokojne ligotavé, lesklé, či zdobené metalickými niťami.

Dobrý štýl spočíva tiež v ladení farieb. Niekedy stačia pokojne dve. Napríklad top zladený so šnúrkami na topánkach. Nenápadné a pritom dokonale kompaktné. V kombinácii s čiernou viditeľné. Tento kontrast z módy asi nikdy nevyjde. Je to aktuálne teraz ale bude to aktuálne tiež o tri roky. Netreba maž naprataný šatník, aby sme dosiahli pestrosť. Variabilnosť je alfa a omega ako dosiahnuť nadčasovosť a tiež vzdušnosť šatníka. Nadčasovosť by malo byť to, čo by nás malo inšpirovať pri vytváraní dobrého a zdravého šatníka.

Podľa všeobecných prieskumov ľudia využívajú len 20% zo svojho šatníka. Čo je extrémne málo. Sú to tiež zvytočne vyhodené peniaze, ktoré by sa dali využiť inak. Napríklad ísť na peknú dovolenku s rodinou alebo si ich len tak odložiť. Nadčasovosť je preto dôležitá. Nielenže je ekonomická, je rozhodne trendová, v šatníku sa dá rychlo a ľahko zorientovať a v princípe je veľmi pozitívna. Ako to myslím? Jednoducho človek nemusí stáť pred skriňou či šatníkom, že si nemá, nevie čo obliecť a už ráno odchádza z domu zle naladený a je jasné, že deň úplne dobre nedopadne. Vieme, že to ako sa cítime môže ovplyniť náš úspech v profesionálnom či osobnom živote. Nadčasovosť a variabilita nášho šatníka môže mať tiež v rukách ako sa nám bude dariť a akú emóciu budeme okolo seba šíriť.  Ak sa cítime dobre a sme so sebou spokojný, okolie to vníma pozitívne. A predsa každý z nás sa rád obklopuje pozitívnymi ľuďmi!

pozrite si verziu na topkách http://www.topky.sk/se/100457/Modne–s-hity