MENU
logo-mini

Moje referencie


S Andrejkou som spolupracovala na prípravnej faze projektu/fotenia. Má výborné nápady, je kreatívna a precízna, ide k podstate veci, nepodcení žiadnu situáciu. Predtým než pristúpi k samotnému výberu outfitov, zamýšľa sa hĺbkovo nad posolstvom aj výsledkom projektu/fotenia. Má výnimočný vkus a nebojí sa byť priama, čo zjednodušuje a urýchľuje vzájomnú komunikáciu. Veci vie pomenovať veľmi trefne.

Zuzana Gavulová, Fotograf myprettyphotography

Spolupráca sa Andreou, je vždy veľmi tvorivá. Má cit nielen pre farby, a strih, ale aj celkovú emóciu, ktorú ma kostým vyjadrovať. To je pri filme veľmi dôležité. Kostýmový výtvarník musí rozmýšľať nielen hlavou, ale aj srdcom. U Adi som to našiel. A je s ňou veselo!

Peter Czikrai

Andreu Ziegler som oslovila v súvislosti s obnovením šatníka a prípadnou zmenou celkového image. Už prvé stretnutie prekonalo moje očakávania a tešila som sa na ďalšiu spoluprácu. Jej  profesionalizmus, trpezlivosť a vynaliezavosť bola tým správnym smerom  a bolo potešením sa ňou nechať viesť. Musím uznať, že mala pravdu, keď hovorila čo je dobré a čoho je potrebné sa vystríhať. Andreu Ziegler vrelo odporúčam všetkým, ktorí potrebujú poradiť s celkovým stylingom, prípadne so zmenou image-u. Andrejka vie dať správny smer a urobiť z neho top, čo má v konečnom dôsledku dopad na samotný výsledok, s ktorým som nadmieru spokojná.

Gabriela Sujova, Head of Finance SK

Vraví sa, že čím väčší profesionál, tým menšie nároky. Na Andreu Ziegler platí táto úmera dokonale. Ako majiteľka umeleckej a eventovej agentúry s ňou spolupracujem pomerne často a musím povedať, že spoločné chvíle si napriek ich pracovnému charakteru užívam aj po súkromnej stránke. Andrea je totiž obrovská profesionálka, ktorá sa na nič nehrá, svoju prácu berie maximálne zodpovedne a vždy je preventívne pripravená na rôzne varianty scenárov. Je pre mňa nielen priateľkou, ale i obrovskou dávkou inšpirácie. Mnohí ľudia by si z jej dôslednosti, zodpovednosti, ústretovosti a v neposlednom rade zmyslu pre humor, mohli brať príklad.

Michelle Kristová, Majiteľka agentúry Stella Production, s.r.o.

S Andrejkou sa mi spolupracovalo výborne – poradila mi, aké farby a strihy sa mi hodia, čo by som si mala do šatníka dokúpiť, aby bol variabilnejší, poradila mi aj pri viacerých nákupoch a v neposlednom rade – taktne naznačila, s ktorými vecami z môjho šatníka by som sa už konečne mohla rozlúčiť

Andrea, právnička

Vynikajúca štylistka, maximálna spokojnosť. Ochotne mi poradila kedykoľvek, či už sa jednalo o detaily v bežnom oblečení, alebo o kompletný styling a vizáž. Ocenila som jej služby najmä pri výbere šiat a doplnkov  na rôzne spoločenské udalosti ako firemné večierky, recepcie, bankety, plesy, no najmä keď išlo o vysoko oficiálne podujatia, kde je nutné dodržiavať prísne formálny dress code. Dôraz kladie na doladenie detailov, pričom zohľadňuje osobnosť klienta, čo považujem za veľmi dôležité. Výsledný dojem je tak pútavý, kultivovaný a zároveň uveriteľný.

Mgr. Júlia Brecelyová, Photon Energy

Andrejka je skrátka živel! Mimo to, že je detailistka a principiálny človek nie len v súkromí, ale hlavne v móde, na druhej strane je aj veľmi uvoľnená a prístupná všetkým kreatívnym návrhom, pokiaľ dávajú zmysel. A i keď je veľmi zodpovedný typ človeka, na druhej strane robí všetko s ľahkosťou a hlavne úsmevom na perách. Myslím, že i keď je móda veľmi široké spektrum kombinácií, nájsť tú správnu rovnováhu je alfa – omega a táto filozofia ju aj vystihuje. Spolupracovať s ňou je skrátka „príjemné dobrodružstvo“!

Lenka Poulová Senior Event Manager Medusa Group

S Andrejkou som spolupracovala približne dva roky, a to predovšetkým v období, keď som pôsobila ako vedúca Magazínu Plus Jeden Deň (2015-2017), v najväčšej slovenskej mediálnej spoločnosti News and Media Holding. Andrea bola najspoľahlivejšou štylistkou, akú som mala možnosť doposiaľ spoznať. Podieľala sa na stylovaní niekoľkých tituliek či fashion stories pre spomínaný titul. Jej znalosti v oblasti módy som docenila nielen ja, ale aj nejedná známa osobnosť z prostredia slovenského šoubiznisu, keďže v dnešnej dobe je obzvlášť náročné, trafiť sa do vkusu človeka. Andy však bola vždy na 100% pripravená, no najmä ochotná nájsť akúkoľvek alternatívu či kompromis tak, aby boli s výsledkom spokojné obe strany.  Je nielen skvelý človek, ale aj profesionálka, ktorá si počas práce tyká so slovami ako diskrétnosť, dochvíľnosť a rozhodne jej nie je cudzia ani promptnosť. Dokázala sa totiž pripraviť aj na väčšie fotenia, ktoré jej boli avizované zo dňa na deň. Určite jej služby odporúčam každému, kto chce pracovať so skutočným profesionálom. Nezľakne…

Zuzana Antalová PR marketingový špecialista Medirex Servis, s.r.o.

Naše stretnutie bolo veľmi príjemné a na rozdiel od mnohých iných stretnutí aj prínosné. Všetko bolo robené interaktívnou formou a bolo super vidieť prirodzené reakcie kolektívu okolo pri skúšaní vlastných vecí. Hneď bolo jasné, či je niečo dobré, alebo to patrí inde. Taktiež pani prezentátorka bola veľmi milá a prirodzená. A mala šaty rovnakej farby ako ja košeľu! Andrej

Andrej Rzyman Project Manager Project & Development Services, Slovakia

Andrejku  poznám vďaka nášmu Dámskemu klubu… samozrejme, že neskôr som si začala viac všímať jej prácu aj mimo TV. Páči sa mi , že je nápaditá a svojská zároveň. Priznám sa, že nie všetko čo Andrejka prezentuje je pre mňa, ale práve o tom to je, je tu pre nás aby nás inšpirovala a možno tak nepriamo ovplyvňovala, je to vždy samozrejme na každej  z nás ako sa obliekať, ale je skvelé mať pri sebe  poradcu, ktorý nám povie čo je pre nás fajn  a čo nie a to Andrejka jednoznačne je!

Iveta Malachovská

S Andy ma spolupráca baví. Je to odborník, ktorý je ochotný odpovedať mi na nekonečné otázky „prečo“ a trpezlivo hľadá prienik medzi tým, čo je vhodné z pohľadu vizáže a tým, čo som pripravený akceptovať. Ľudsky veľmi príjemné. A slovo „odborník“zdôrazňujem. Nepoznám veľa ľudí v tomto odbore, ktorí majú za sebou toľko zahraničného štúdia, a ktorí nehľadajú odpoveď na štýl len v cvengu dobrej značky. 

Daro, moderátor Telerána

S Andreou som sa zoznámila na spolupráci pri natáčaní relácie magazín Love pre Markízu. Vrátila sa akurát z Milána nabitá informáciami z módneho priemyslu a zaujala svojím nekonvenčným prístupom. Vážim si na nej, jej otvorenosť, možno niekomu nepríjemná, ale potrebná. Naša spolupráca bola vždy férová, priama a priateľská. Ako vizážistka som potrebná pre jej prácu, a ona si môj názor vždy cení.

Eliška Pichonská, makeup artist, bloger

“Spolupráca s Andrejkou bola hladká ako každá spolupráca s profesionálom, ktorý vie čo robí. Ja si však cením najmä flexibilitu, empatiu a ľudskosť, ktorá jej pri tvorbe komplexného stylingu nikdy nechýba.”

Bibiána Tunegová HEAD OF DIGITAL DATACONCEPT S R.O.

Moje meno je Kristina Kovacsova a pracujem ako maserka v Bratislave. Pani Andreu Ziegler som spoznala pred asi 5 rokmi este ked som pracovala v jednej PR agenture s ktorou spolupracovala. Odvtedy spolupraca s nou bola vysoko profesionalna s ludskym a priatelskym pristupom s ktorym som sa este nestretla. Robi svoju pracu naozaj srdcom a s vedomostami, ktore sa nedaju ziskat zo dna na den. Mozem uprimne zhodnotit, ze je najlepsia vo svojom obore a vysledkom jej prace su spokojni zakaznici a referencie ktore ju dostavaju prave na tuto poziciu. Zasluzene zastava status profesionalnej stylistky pretoze nou je telom aj dusou. S laskou  Kristína

Kristína Kovacsova

“Presná, ústretová, fundovaná – tak vnímam Andrejku. Už niekoľko krát som s ňou nakrúcal rozhovor do relácie Dámsky klub vysielanej na Jednotke RTVS. Vždy bola radosť s ňou spolupracovať. Móda a trendy sú pre ňu vášňou, čo cítiť z každého jej slova a vety. Je odborníčkou, ktorá dokáže v informácii spojiť argument s emóciou. A navyše, je mimoriadne ľudská! Vždy si vychutnávam aj čas pred zapnutím kamery a taktiež po jej vypnutí. S Andrejkou totiž príde aj úsmev, dobrá energia a empatia.”

Michal Slanička, redaktor a moderátor RTVS, spisovateľ

S p. Andreou Ziegler som pracovala vo firme Studio Moderna Fashion Group v r.2013-2015. Bola mojou priamou nadriadenou. Moja pozicia bola asistentka na priprave a uprave oblecenia pred fotografovanim. P. Andreu Ziegler si vazim pre jej odborne kvality, kreativitu, ustretovost a profesionalitu. Na pracovisku vytvarala prijemnu atmosferu a vhodne podmienky pre vyborne vysledky celeho tvoriveho kolektivu na produkcii.

Žaneta Cagalová, zamestnana ako opatrovatelka. Trencianske Teplice. 24.11.2017

Spolupráca s Andreou Ziegler je vynikajúca. Počas nakrúcaní mala vždy mnoho inovatívnych a trendových riešení. Najviac si na nej vážim flexibilitu a promptnosť.  

Mgr. Jana Pazderová, PhD., dramaturg a content producer televíznych šou, TV Markíza

So stylistkou Andreou Ziegler pravidelne spolupracujem na výrobách módnych reportáží. Som maximálne spokojná s jej flexibilitou, odborným prehľadom a ochotou. Jej vyjadrenia sú vždy na mieste a môžem sa na ňu spoľahnúť.

Andrea Marcišiaková, 
redaktorka Televíznych novín / News Reporter

Andrejka nebola prva stylistka, u ktorej som bola na konzultacii, ale az pri nej som pochopila ako velmi mi dobry stylista dokaze pomoct… Doteraz som mala skusenosti, ze sa ma snazili presvedcit na oblecenie, ktore sice mozno podla pravidiel zodpovedalo mojmu telesnemu tvaru a typu postavy a tiez farebnej typologii, ale vobec nezohladnovali mna ako osobnost a moj styl obliekania. Spociatku som sa snazila podla toho riadit, ale nakoniec som sa aj tak vratila k mojmu “osobitemu” stylu, nakolko som sa v tych pouckovych outfitoch vobec necitila dobre. Farebnu typologiu som tiez mala robenu niekolkokrat, a dokonca s roznymi zavermi, ale az doteraz mi prisla obmedzujuca, nakolko niektore farby, ktore mam velmi rada a pocitovo ich rada nosim, ale nie su udajne vhodne mojmu farebnemu typu mi odporucali uplne vylucit zo satnika a na druhej strane “moja” farebnica obsahovala aj farby, ktore naopak vobec nemam rada a viem, ze ich…

Mirka

Ďakujem veľmi pekne aj v mene mojich kolegov, ktorí sa na workshope s témou Biznis dreskódu zúčastnili. Vďaka za tvoju kreativitu, trpezlivosť a veľmi dobrú pripravenosť. Ocenili sme praktické ukážky, možnosť veľa diskutovať. Stretnutie s tebou bolo pre všetkých účastníkov inšpiratívne a tešíme sa na príležitosť opäť sa stretnúť. Tvoju profesionalitu aj ľudskú stránku si vážim a preto tvoju prácu jednoznačne odporučím ďalej.

Bibiána Andrášiová, Poštová banka, a.s.

Andrejku som prvykrat stretla pri natacani jednej TV relacie. Je skvela profesionalka, dochvilna a ochotna. Je to vyrazna osobka so skvelym vkusom, usmiata a pozitivna. Tesim sa, ze sa nase profesionalne cesty pretli a vieme spolocnym usilim pomahat zenam citit sa krasne.

Ivana Sojková, majitelka Inštitút Bratislava Dior

Kedze Andrejku poznam uz dlhe roky este z cias ked sme spolocne za mlada „nicili“ cinky vo fitku, nasa komunikacia je velmi otvorena, uprimna a priama… Andrejka dokonale pozna moju postavu a presne vie kde su moje nedostatky. Vyborne dokaze pomocou vhodnej volby strihov a samotnych  siat korigovat moje linie. Kedze si vacsinu stylingov riesim v rychlosti sama, casto mi je ochotna podat rychlu nezistnu radu aj na zaklade foto cez mobil. Paci sa mi jej cit pre negycovost skor minimalisticky šik look. Casto mi ponukne napad v kombinacii odevov a jednotlivych na oko nepospajatelnych kuskov ktoru by som ja nezvolila, no vysledok je 100% a originalny…

Zora Czoborová

Andrejka,veľmi pekne ďakujem za doterajšiu spoluprácu….bola, je a stále určite bude veľmi plodná. Rada sa na Teba obraciam vždy,ked ide o tému módy…veď na koho iného,ak nie na jednu skvelú respondentku,odborníčku s prehľadom,zdravým úsudkom a podrezaným jazykom. S Tebou je jednoducho radost pracovat!  Ďakujem

Galina, Dámsky klub RTVS