MENU
logo-mini
IMG_2133

AKO SME ROBILI SÚŤAŽ PRE ZOOT.sk

Zdielajte

AKO SME ROBILI SÚŤAŽ PRE ZOOT.sk

Je úžasné, keď si uvedomíte, že to malé bábätko, ktoré ešte nedávno komunikovalo s vami len gúľaním očí, čudnými zvukmi, plačom a úsmevom, sa zrazu mení na malú slečnu, na parťáčku v ženskom svete. Móda do ženského sveta rozhodne patrí.

Moja dcéra, ktorá bude mať o chvíľu 4 roky, patrí k tým malým slečnám, ktorým nie je jedno čo si oblečú. Má svoj štýl. Citlivo vníma farby a chce sa páčiť. Nie tak ako sa ženy chcú páčiť, ale chce aby bola pekné dievčatko, ktoré majú kamaráti a ľudia radi.

Učím ju, aby si na oblečení všímala aj tie malé detaily a snažila sa nájsť spojenie pri finalizovaní stylingu.

Učim ju, že pekné oblečenie alebo byť pekne oblečená, neurobí z nej lepšieho človeka.

Učím ju, že správne oblečenie pomôže dotvoriť celkový imidž a je len na nás, či bude pozitívny alebo negatívny.

Oblečenie musí ladiť s osobnosťou, s príležitosťou a s emóciou. Teším sa, že Pauli patrí k tým dievčatkám, ktoré módu majú radi. Ona typicky ženskú módu miluje. Sukne, šaty vo všetkých podobách, tvaroch, prevedeniach.

Ja sa módou živím a moja dcéra v tom vyrastá. Pre ňu módne prehliadky, fotenia, modelky sú taká normálna záležitosť. Sama si aj úlohu detskej modelky už vyskúšala. Bola to dobrá skúsenosť, okrem toho zažila, že je to tiež o poslúchaní a rešpektovaní určitého systému.

Keď ma oslovila PRárka Zoot.sk Veronika, či by sme neurobili súťaž, ľahko nás ukecala. Vďaka predchádzajúcim skúsenostiam sme v pohode zvládli domáce fotenie. Nebol to žiaden problém, išlo to rýchlo. Zoot.sk nedávno spustil na svojom eshope aj detskú kolekciu, ktorá sa bude len rozširovať.

Téma bola veľmi pekná: Mama má Emu, Ema oblieka mamu. :) Nápad fajn, tak sme sa dali nahovoriť.

Prvý krok bol sadnúť si za počítač. Vyťukať www.zoot.sk a už len listovať a vyberať pekné oblečko, ktoré by sa nám páčilo a vystihovalo nás. Dávali sme pozor aj na to, aby sme sa spolu aspoň trošku zladili. Nie úplne prvoplánovo, skôr v detaile, ale aby sme to ostali stále my. Predsa sme len odlišné osobnosti, aj keď sme mama a dcéra. Potom sme to už len objednali. Čakali sme na správu, kedy si veci môžeme vyzdvihnúť vo výdajni radosti na Karadžičovej ulici v Bratislave. Nevedeli sme sa dočkať, kedy prídeme domov a vyberieme pre každú tri stylingy.

Všetko sme poskúšali, či nám to sedí a poprosili sme vládcu nášho domu, aby nás odfotil. Vybrali sme najlepšie foto, zavesili na FCB, vyhlásili súťaž o najlepší spoločný styling. Vyhráva to foto, ktoré dostane najviac hlasov. Pauli vyberie jedného, ktorý za neho hlasoval. Získa kód vouchera v hodnote 20 Eur, ktorý môže uplatniť na zoot.sk pri svojom nákupe.

Bola to naša prvá pracovná spolupráca. Paulínka je super kolegyňa. Užili sme si to a vytvorilo sa mezi nami ešte čosi viac. Videla som svoju dcéru inak a páčilo sa mi to.

Som neopísateľne rada, že mám tento môj zázrak, parťáčku, druhé JA, moju dcéru Paulínku. Dáva mi nové inšpirácie. A často mi pomáha vidieť svet krajšie a lepšie!