MENU
logo-mini
unnamed-5

AKO BYŤ ZA HVIEZDU

Zdielajte

AKO BYŤ ZA HVIEZDU

ADVENT SOM NEOBJAVILA. ALE OBJAVILA SOM KÚSKY, KTORÉ MOŽNO STOJA ZA TO MAŤ ICH V ŠATNÍKU. AKO SI VYBRAŤ?

Toto obdobie je nielen stresové, samozrejme ako pre koho, ale aj mimoriadne sviatočné. Ponúka sa oveľa viac príležitostí vyparádiť sa inak ako bežne. Jednoducho byť za hviezdu. Nie je to len o Vianociach či Silvestri. Sú to rôzne firemné večierky, stretnutia s priateľmi. Toto obdobie adventu má neopísateľné čaro. Možno aj tá ponurosť za oknami, zima, chlad dáva tomu ten správny punc. Možno práve tieto spoločenské príležitosti zmierňujú tento “depresívny čas”. Tešiť sa zo stretnutí, mať chuť prekvapiť, vyzerať inak ako vo všedný deň dáva tomu všetkému optimizmus ako sa vždy na toto obdobie tešiť.

Výber vhodného oblečenia nie je len o tom, že to musí byť drahé ak chceme vyzerať dobre. Je to v prvom rade o tom, aby to ladilo s osobnosťou, s krivkami postavy a typom iventu a s jeho  dress code. Každý máme nejaké nedostatky, ktoré vieme skorigovať práve vhodným strihom, materiálom či farbou. Vždy by malo ísť o zdôraznenie čo je na nás pekné a naopak zjemniť čo možno nie je úplne to najideálnejšie. Pri stajlingu by mali byť toto rozhodúce atribúty. Koľko to bude stáť by malo byť na rozhodnutí každého jednotlivca podľa jeho možností. Častokrát stajling za pár eur môže pôsobiť luxusnejšie, štýlovejšie či viac šik ako ten vo vyšších cenových reláciách či zvučných značiek. Opäť zopakujem, mal by dokonale ladiť s osobnosťou. Len vtedy to bude skvelé a nositeľka je za hviezdu. Byť za hviezdu je tiež zaujať ako osobnosť a byť za dámu. Netreba to robiť nasilu a ísť do extrémov.

Ideálne je postaviť sa pred zrkadlo a zhodnotiť samého seba vhodne kriticky. Ak ruky a paže nie sú práve v top kondícii je lepšie ich rafinovane prekryť ako odhaľovať. Tiež ak kolená, nohy nevyznejú dobre v mini dĺžke je vhodnejšie siahnuť po dĺžke okolo kolien alebo dlhých šatách. Vhodným výberom oblečenia sa dá okamžite ubrať aj nejaké to kilo. Efekt vie byť okamžitý, zaručený. Tu treba vsadiť na správny materiál, ktorý ľahko kopíruje postavu a samozrejme strih, ktorý to vyváži. Farby zohrávajú tiež dôležitú úlohu. Mali by ladiť s pokožkou a pomôcť opticky vylepšiť čo treba vylepšiť. V princípe je to jednoduché. Ak sa repšpektujú a dodržiavajú pravidlá módy, výsledok nemôže byť iný ako  skvelý, očarujúci! Teda vy môžete byť očarujúca, byť hviezdou večera, aj keď ste to nemali úplne v pláne!

Doplnky zohrávajú veľkú úlohu a vedia vyšperkovať dokonalý stajling. Netreba zabúdať, že v prvom rade je to mejkap a účes. Ten by mal ladiť so štýlom a byť tématický. Potom sú to tie ostatné drobnosti ako vhodná kabelka, či šperky. Treba s nimi narábať opatrne, lebo príliš veľa ozdôb môže už skôr uškodiť ako prospieť. Preto ako som už povedala najskôr treba začať mejkapom a účesom. Byť za hviezdu nie je o prečačkaní a jagať sa ako hviezda.

Viac o mejkape sa tiež dočítate na webe elimakeupartist.sk

 

Tmavomodré maxišaty s čipkovaným topom AX Paris ZOOT

Šaty na ktoré sa hodia krásne doplnky si môžeš pozrieť aj na www.zoot.sk

 

Čierne šaty s priesvitnými rukávmi a výstrihom VERO MODA Maggi

AJ tieto krásne čierne šaty nájdeš na www.zoot.sk